LimeWire :Yeni yapay zeka platformu
  1. Anasayfa
  2. Tasarım

LimeWire :Yeni yapay zeka platformu

Yapay zeka teknolojisinin ve inovasyonun zirvesinde olduğumuz için neredeyse her gün yeni yapay zeka destekli araçlar tanıtılıyor.Daha önce size rehber olması içinAI Komutları Ile Görsel Oluşturma Rehberi” ve ”Yapay Zeka Ile Görsel Oluşturmak Için En Iyi 5 Site” konularını sunmuştuk.Şimdi sıra yapay zeka için farklı bir yaklaşım getiren LimeWire ın sunduğu yeni bir platformu inceliyoruz.

LimeWire nedir?

limewire

LimeWire, 2000’li yıllarda özellikle korsan içerik paylaşmak ve indirmek için kullanılan popüler bir dosya paylaşım aracıydı. Açılan birçok  davanın ardından 2010 yılında kapatıldı. Bahsettiğimiz LimeWire bu değil.

Popüler adını alan LimeWire, yepyeni bir yapay zeka içerik yayınlama platformu olarak yeniden hizmete girdi. Kullanıcıların kendi AI içeriklerini kaydedip oluşturmalarına ve içeriği LimeWire Studio’da yayınlamalarına olanak tanımaktadır.

Deadmau, Soulja Boy ve Sean Kingston gibi ünlü sanatçı ve müzisyenlerden bazıları bile platformda NFT müzik, video ve görseller şeklinde içerik yayınlamaktadır.

Platformda ayrıca, reklam geliri elde etmek ve NFT satmak da dahil olmak üzere, kullanıcıların yarattıkları aracılığıyla gelir elde etmelerine yardımcı olacak para kazanma modelleri de bulunuyor. 

LimeWire AI Stüdyosu

LimeWire Studio’da içerik oluşturucular, hayranları ve takipçileriyle paylaşmak üzere kendi yapay zeka odaklı içeriklerini oluşturmak için kullanmaya olanak sağlar.

LimeWire’da oluşturduğunuz her içeriği sahiplenilebilir ve ticari olarak kullanabilirsiniz. Paylaşımlarınızla kendi kitlenizi oluşturarak, kreasyonlarınızı takip etmek ve hatta sizi takipe den kullanıcılar arasında dijital koleksiyon parçalarını takas edebilirsiniz. Takipçiniz içeriğinizi her takas ettiğinde %2,5 telif hakkı kazanırsınız.

Platform ayrıca içerik oluşturucuların içeriği ücretsiz olarak yayınlamasına veya özel içeriğinize erişmek için premium abonelik sunmaktadır.Bu da sizin ai sanatçısı olmanızı ve profosyonel bir şekilde çalışmanızı sağlamaktadır.

LimeWire, AI Image Generation’ı destekliyor ve yeni proje olarak AI müzik ve video oluşturma araçlarını tanıtmayı planlıyor.

Yapay Zeka Görüntü Oluşturma Araçları nelerdir?

limewire-ai-tools

Diğer üretken yapay zeka araçlarına benzer şekilde LimeWire, gelişmiş yapay zeka görselleri oluşturmak için birçok seçenek sunar. Komutlarınız birkaç kelime kadar basit veya ayrıntılı daha karmaşık olabilir.

Sinematikten dijital sanata, piksel sanatına, animeye, analog filme ve daha fazlasına kadar farklı AI modelleri ve farklı tasarım stilleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Her stilin, AI sanatınız için tamamen farklı tasarımlar yaratan kendine özgü bir görünümü vardır.

Örnekleyicileri kullanma, kaliteyi ve ayrıntı düzeylerini özelleştirme ve hızlı yönlendirme seçenekleri de vardır.

İçeriğinizi Otomatik Olarak NFT Olarak Bastırın

limewire-minting

İçeriğinizi oluşturduktan sonra içeriği yayınlamayı seçebilirsiniz. Oluşturduğunuz eseri otomatik olarak Polygon veya Algorand blok zincirinde bir NFT olarak basacaktır. Ayrıca herkese açık mı yoksa yalnızca abonelere özel mi yapılacağını da seçebilirsiniz.
Çalışmanızı herkese açık hale getirirseniz, herkes içeriğinizi keşfedebilir ve hatta NFT’lerin ticaretini yapabilir. Gönderiyi yalnızca premium abonelerinizle paylaşmayı seçerseniz gönderi yalnızca sizi takip eden abonelere özel olacaktır. Ayrıca içerik üretimlerinizden de reklam geliri elde edebilirsiniz.

İçeriklerden gelir elde etme nasıldır?

LimeWire’da içerik yayınladığınızda, tüm reklam gelirinin %70’ini platformdaki görsellerinizi, müziğinizi ve videolarınızı görüntüleyen diğer kullanıcılardan alırsınız.
Bu gelir modeli tasarımcılara çok daha faydalı olacaktır. Yapay zeka görseli ve içerik oluşturma araçlarını deneyebilir ve kreasyonlarınızı paylaşarak küçük bir gelir elde edebilirsiniz.

LMWR Tokenları nedir?

Kreasyonlarınızdan kazanacağınız gelir, LimeWire’ın kendi kripto para birimi olan LMWR tokenleri biçiminde gelecektir.

Kazançlarınız her ay LMWR cinsinden ödenecek ve daha sonra Kraken, ByBit ve UniSwap gibi birçok popüler kripto borsa platformunda işlem yapabilirsiniz.

LimeWire üretken yapay zeka araçlarını kullanırken istemleri ödemek için LMWR belirteçlerinizi de kullanabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve ödeme planları

AI araçlarını ücretsiz kullanmak için LimeWire’a kaydolabilirsiniz. Günde 20’ye kadar AI görüntüsü kullanmak ve oluşturmak için 10 kredi alacaksınız. Ayrıca reklam geliri payının %50’sini alacaksınız. Ancak premium planlarla daha fazla avantaj elde edeceksiniz.

  • Temel plan: Aylık 9,99 ABD doları karşılığında ayda 1.000 kredi, 2.000’e kadar görüntü oluşturma, yeni yapay zeka modellerine erken erişim ve %50 reklam geliri paylaşımı elde edeceksiniz.
  • Gelişmiş plan: Aylık 29 ABD doları karşılığında ayda 3.750 kredi, 7.500’e kadar görüntü oluşturma, yeni yapay zeka modellerine erken erişim ve %60 reklam geliri paylaşımı elde edeceksiniz.
  • Profesyonel plan: Aylık 49 ABD doları karşılığında ayda 5.000 kredi, 10.000’e kadar görüntü oluşturma, yeni yapay zeka modellerine erken erişim ve %70 reklam geliri paylaşımı elde edeceksiniz.
  • Pro Plus planı: Aylık 99 ABD doları karşılığında ayda 11.250 kredi, 2.500’e kadar görüntü oluşturma, yeni yapay zeka modellerine erken erişim ve %70 reklam geliri paylaşımı elde edeceksiniz.

Herkes yaratıcı olabilir ve çalışmalarını paylaşabilir. Özellikle yapay zekanın yardımıyla sizi geride bırakacak hiçbir sınırlama yoktur. Tasarımcılara, müzisyenlere ve sanatçılara birkaç tıklamayla yayın yapıp gelir elde edebilecekleri bir platform.

LimeWire’ın yapay zeka araçlarını ücretsiz olarak inceleyebilir ve yakında çıkacak yapay zekalı müzik ve video oluşturma araçlarını takip edebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir