1. Anasayfa
  2. Tasarım

Ücretsiz 15 adet Tasarım Kaynakları

Ücretsiz 15 adet Tasarım Kaynakları
gamer colour thumbnail

Ücretsiz 15 adet Tasarım Kaynakları

Projelerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz  şablonlar , vektörel çizimler, stok fotoğrafçılığı, ikon ve illüstrasyon sitelerini sizler için derledim.

Projeniz için gerekli olan görselleri veya çalışmaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

landing stock-tasarım

1. Pexels

 En iyilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Herkesin indirmesi ve kullanması için çalışmalarını ücretsiz yapan cömert fotoğrafçılardan  oluşan bir topluluk.Zengin içeriğe sahip.

pexels.com/

2. StockSnap

Yüksek kaliteli stok görüntüleri sunmasıyla bilinen StockSnap, göz atabileceğiniz farklı kategorilere sahiptir, böylece ihtiyacınız olanı bulmak için asla uğraşmazsınız. Kredi gerekmiyor kaliteli görsellerle sahip.

stocksnap.io/

3. Landing Stock

web sitenizin açılış sayfası için uygun  stok fotoğrafları sağlayan bir niş sitedir.Yalnızca yüksek kaliteli, temiz ve minimalist fotoğraflar içeriyor.Pixel ve freepik sitelerden referans çalışmalar içeriyor,değerlendirilebilir bir site.

landingstock.com

4. Nappy

stok fotoğraf sitelerine nispeten yeni gelen, ”siyah ve kahverengi insanların” yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını barındırıyor.Bir köşe de dursun .

nappy.co

5. Photo Creator

Farklı stok fotoğraflarını birleştirmenizi sağlıyor.Model ,Background  ve objeyi kendiniz belirliyorsunuz.Çok hızlı ve kullanımı kolay.Sürükle ve bırak mantığı ile knesneleri, insanları, arka planları ve hatta kendi görüntülerinizi birleştirin.

photos.icons8.com/creator

2İllüstrasyonlar

beeps wiev
beeps

6. Drawkit

DrawKit, bir sonraki web sitenizde, uygulamanızda veya projenizde kullanmak için güzel, özelleştirilebilir İllüstrasyonları barındırıyor.

drawkit.io

7. Humaaans

Projelerinizde  karıştırabileceğiniz, eşleştirebileceğiniz, döndürebileceğiniz ve konumlandırabileceğiniz insanların modüler, vektör çizimleri mevcut.Fazla içerik olmasa da bir kenarda durmalı.

humaaans.com

8. UnDrawAçık kaynaklı illüstrasyonları bulabileceğiniz bir site.png ve svg dosyaları mevcut.Farklı etiketlerle çalışmalar bulabilirsiniz.

undraw.co

9. Open Peeps

elle çizilmiş bir şeye mi ihtiyacınız varsa bire bir kaynak bir site.Açık kaynaklı düz SVG ve PNG varlıkları Sketch, Figma, Studio ve XD içinde kullanılabilir.

openpeeps.com

10. Lukasz Adam Free Illustrations

Yüksek çözünürlüklü vektör ve simgelerini sunan web sitesi. Kişisel ve ticari projeler için kullanılabilir.

lukaszadam.com

3İCONLAR

ikon
ikon

11. Noun Project

kullanabileceğiniz 2milyondan fazla ikonu barındıra bir site.Mutlaka bulacağınız birşey vardır.

thenounproject.com

12. Ionicons

web, iOS, Android ve masaüstü uygulamalarında  kullanılan premium simgeler var.Hepsi  açık kaynaklıdır.

ionicons.com

13. Simple Icons

popüler markaların  vectorel SVG simgelerini ücretsiz olarak indirilmesini sağlıyor.

simpleicons.org

14. Icons

El çizimleri,clipart ikonları ağırlı bir site,bir kenarda durabilir.

icons8.com

15. Animaticons

Özelleştirebileceğiniz yüksek çözünürlüklü animasyonlu GIF setleri var. Dosya boyutları küçüktür, tüm büyük tarayıcılar, e-postalar ve akıllı telefonlarla uyumludur ve herhangi bir özel eklenti veya kitaplık gerektirmiyor.

animaticons.co