1. Anasayfa
  2. Yaşam

Evdeki Eşyalarla Kale Yapma Kılavuzu


Evdeki Eşyalarla Kale Yapma Kılavuzu

Salonun ortasında oyun kalesi,

her çocuklu ailenin geleneği.Sandalyeleri diz, üzerine çarşafı koy veya koltuk minderleri ile duvarlar oluştur  ,hadi anne-baba gel oynayalım.

Gündelik eşyalarımızı forma sokarak çocuklarımızın hayal gücüne katkı sağlayacak önemli bir aktivite. Sanırım bu evreden geçmeyen yoktur.

İkea firması da ebeveynlerin yaratıcılıkları  kolaylaştırmak ve çocukların eğlenmesine katkı sağlamak üzere kılavuz hazırlamış.

ikea

Evet mobilya montaj kılavuzlarının ustası ikea.Hepimiz biliriz , ikea dan montaj gerektiren bir ürün alındığında kesinlikle o kılavuza bakmamız gerekir ,hatta ürünü çıkarmadan kılavuzu çıkartırız.

Çoğu mobilya firmasına referans olmuştur.Bazı mobilya firmaları işi abartıp ikea ürünü birbir üreterek satışa sunuyor ama tek bir eksiklik var,ürün demonte değil,kılavuz yok 🙂

Sözün kısası ikea nın demonte ürünlerini kılavuzuna bakarak montajını yapmak ve yaptım oldu havasını yaşamak ayrı bir hazdır.

İkea dan  duyduğunuz bu hazzı çocuklarımız için yeni den tasarlamış .İkea ürünleri ile olmasa da evdeki eşyalarla kale yapma kılavuzu size yeni bir haz kazandıracaktır.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir